...zajmuje się ocenianiem literatury w sieci.
Stukasz w klawiaturę i chcesz porozmawiać o swoich wypocinach?
A może wolisz poszukać znajomych adresów w archiwum?
Czuj się jak u siebie i baw się dobrze!

POZNAJ NAS

AktualnościOceniający


Jest nas wielu i różnimy się od siebie jak tylko można, więc na pewno znajdziesz w naszym gronie osobę, która bez trudności oceni twój materiał.
wybierzZgłoszenia

Chciałbyś zgłosić swój tekst do oceny? Wystarczy umieścić swoje zgłoszenie w księdze zgłoszeń. Pamiętaj, aby przedtem przeczytać regulamin.
księga zgłoszeń

O NAS

24 października 2017

Projekt WSPÓLNYMI SIŁAMI w pierwszym zamierzeniu polegał na połączeniu sił i zbiorowym publikowaniu ocen blogów na jednym blogu, a nie – jak do tej pory – kilku oddzielnie działających ocenialniach. Zawieszenia, zamykanie kolejek i brak nowych oceniających nie służyły dalszemu rozwojowi naszych ocenialni; chcąc uniknąć regresu, postanowiliśmy stworzyć coś wspólnego, by kontynuować działalność. 
Ocenialiśmy głównie blogi z Blogspotu oraz Onetu. Z dniem  01.07.2017 poszerzyliśmy swoją dwuletnią działalność o wszystkie portale literackie, dzięki czemu staliśmy się pierwszą w sieci Ocenialnią Literacką.Każdy z nas dostosował kryteria na własnych podstronach, dzięki którym zgłaszający się autorzy mogą wybrać oceniającego. Oceny są publikowane przez wszystkich oceniających na stronie głównej. 
Jesteśmy piękni, młodzi i zdolni, otwarci na sugestie i nowe doświadczenia. Uczymy się od siebie. Dyskutujemy i angażujemy się w blogosferę, poświęcając autorom swój wolny czas i dzieląc się z nimi zdobytą wiedzą. Kilkoro z nas posiada szerokie wykształcenie w zakresie literatury oraz filologii polskiej, inni to pasjonaci z bagażem własnych doświadczeń, ale – przede wszystkim – każdy posiada serce do tego, co robi. Aby trafić w nasze szeregi, należy wykazać się nie tylko wiedzą (odnośnie szeroko pojętej analizy literackiej oraz strony technicznej – betareader), ale również umiejętnością jej przekazywania w ocenach oraz poza nimi. Część z nas zaangażowana jest w inne literackie projekty – gazety, recenzje, krytykę literacką oraz własne powieści. Zależy nam przede wszystkim na rzetelności składu oraz spełnieniu wymagań zgłaszających się do nas autorów.
Warto również wspomnieć, że mamy poczucie humoru. Niektóre oceny mogą zawierać gify czy inne elementy komiczne, jednak nie jest to w żaden sposób ujma wobec autora bądź pocisk ad personam. Zdarza się, że śmiejemy się z absurdów powieści, ale wszystko w granicach dobrego smaku, zdrowego rozsądku oraz szacunku należnego autorom. Wychodzimy z założenia, że pisanie ma być w pewnym stopniu rozrywką, dobrą zabawą, a przez komizm literacki łatwiej trafić do głów i sprawić, by autorzy zapamiętywali nasze rady czy przykłady. Prosimy o nieco dystansu. :)Z pierwszego składu WS pozostały: Dafne, Elektrownia, Eredis, Forfeit i Skoiastel

.: KARTY HISTORII :.
21.03.2015 – oficjalne otwarcie projektu;
01.09.2015 – otwarcie Księgi Zgłoszeń;
18.11.2015 – stuknęło 50 ocen;
21.03.2016 – pierwsze urodziny – 70 ocen;
14.07.2016 – nowy szablon ! – 80 ocen;
28.12.2016 – STO OCEN (Setna – Musivum – pierwszy WYBITNY na WS);
21.03.2017 – drugie urodziny – 106 ocen; 01.07.2017 – odświeżenie projektu jako
pierwsza Ocenialnia Literacka
(już nie tylko blogowa)

.: OCENIALI Z NAMI :. 
Frank
 hope
Ithlinne
Jealithe
Marta
maximilienne
Melodia
MyJoy
Niah
Nea i Koh
Radhika Murai
Szałt


Aktualności

Blogi zgłoszone w 2016: 2
Znajdź nas na Fejsie – KLIK
Szablon stworzony przez Agatę

Archiwum

© Design by Agata from Król Trefl & WioskaSzablonów
Script ScrollToTop | Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY.