Piszesz i chcesz wiedzieć, co myślą o tym inni? Zapraszamy!
więcej o nas

AktualnościOceniający

Jest nas wielu i różnimy się od siebie jak tylko można, więc z pewnością znajdziesz w naszym gronie osobę, która z przyjemnością oceni twojego bloga.
wybierzZgłoszenia

Chciałbyś zgłosić swój blog do oceny? Wystarczy umieścić swoje zgłoszenie w księdze zgłoszeń. Pamiętaj, aby przedtem przeczytać regulamin.
księga zgłoszeń

O NAS

29 września 2018

Projekt WSPÓLNYMI SIŁAMI w pierwszym zamierzeniu polegał na zbiorowym opiniowaniu tekstów wszelkiej maści na jednym blogu, a nie – jak do tej pory – kilku oddzielnie działających ocenialniach. Zawieszenia, zamykanie kolejek i brak nowych oceniających nie służyły dalszemu rozwojowi; chcąc uniknąć regresu, postanowiliśmy stworzyć coś wspólnego, by kontynuować działalność. 
Ocenialiśmy głównie blogi z Blogspotu oraz Onetu. Z dniem 01.07.2017 poszerzyliśmy dwuletnią działalność o wszystkie portale literackie oraz teksty niepublikowane w sieci.Każdy z nas dostosował kryteria na własnych podstronach, dzięki którym zgłaszający się autorzy mogą wybrać opiniującego. Oceny są publikowane przez nas na stronie głównej. 
Jesteśmy piękni, młodzi i zdolni, otwarci na sugestie i nowe doświadczenia. Uczymy się od siebie. Dyskutujemy i angażujemy się w blogosferę, poświęcając autorom swój wolny czas i dzieląc się z nimi zdobytą wiedzą. Kilkoro z nas posiada wykształcenie z zakresu literatury oraz filologii polskiej, inni to pasjonaci z bagażem własnych doświadczeń. Aby przejść rekrutację, trzeba wykazać się nie tylko wiedzą (odnośnie szeroko pojętej analizy literackiej oraz strony technicznej języka), ale też umiejętnością jej przekazywania w ocenkach oraz poza nimi. Część z nas zaangażowana jest w inne literackie projekty – recenzje, portale redaktorskie, czasopisma i własne teksty. Zależy nam na rzetelności składu oraz spełnieniu wymagań zgłaszających się autorów.

Warto też wspomnieć, że czasem śmieszkujemy z absurdalnych treści – niektóre publikacje mogą zawierać gify czy memy, jednak nie ma to nic wspólnego z poniżaniem ad personam. Wszystkie uwagi odnoszą się tylko do tekstów. Wychodzimy z założenia, że pisanie ma być w pewnym stopniu rozrywką. Prosimy o nieco dystansu. :)Z pierwszego składu WS pozostały: Dafne, Elektrownia, Eredis, Forfeit i Skoiastel


.: KARTY HISTORII :.
21.03.2015 – oficjalne otwarcie projektu;
01.09.2015 – otwarcie Księgi Zgłoszeń;
18.11.2015 – stuknęło 50 ocen;
21.03.2016 – pierwsze urodziny – 70 ocen;
14.07.2016 – nowy szablon! – 80 ocen;
28.12.2016 – STO OCEN (Setna – Musivum – pierwszy WYBITNY na WS);
21.03.2017 – drugie urodziny – 106 ocen;
01.07.2017 – odświeżenie projektu jako ocenialnia literacka 
(już nie tylko blogowa);
21.03.2018 – trzecie urodziny – 130 ocen.
.: OCENIALI Z NAMI :. 
 Dhaumaire
★ Frank
★ Hiroki
 hope
Ithlinne
Jealithe
Marta
maximilienne
Melodia
MyJoy
Nea i Koh
★ Niah
 NieFikcyjna
Radhika Murai
Szałt


Aktualności

Teksty zgłoszone w 2017: 2
Stan poczekalni: 16/21
Czekamy na twoje zgłoszenie!
Szablon stworzony przez Agatę
Zgłoś tekst i spróbuj swoich sił!
21.03.2019 najlepsi autorzy
otrzymają nagrody! – [KLIK]

Ankieta

Ankieta ewaluacyjna WS

Archiwum

Oceniający

© Design by Agata from Król Trefl & WioskaSzablonów
Script ScrollToTop | Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY.