Piszesz i chcesz wiedzieć, co myślą o tym inni? Zapraszamy!
więcej o nas

AktualnościOceniający

Jest nas wielu i różnimy się od siebie jak tylko można, więc z pewnością znajdziesz w naszym gronie osobę, która z przyjemnością oceni twojego bloga.
wybierzZgłoszenia

Chciałbyś zgłosić swój blog do oceny? Wystarczy umieścić swoje zgłoszenie w księdze zgłoszeń. Pamiętaj, aby przedtem przeczytać regulamin.
księga zgłoszeń

PODSUMOWANIE KWARTALNE 3/4 2018

1 października 2018
W trzecim kwartale miesiąca wystawiłyśmy aż 11 ocen (w tym 3 grupowe). Jeden tekst uzyskał notę fatalny, trzy – słaby, cztery przeciętny, dwa dobry i jeden bardzo dobry, z małym minusem. Aktualnie w konkursie urodzinowym główną nagrodę wygrywa więc Niah i jej Bezruch, jednak konkurs trwa aż do marca, więc jeszcze wszystko może się zdarzyć. 
Miesiąc temu z oceniania zrezygnowały Dhaumaire, Hiroki i NieFikcyjna. Chociaż ich podstrony są wyłączone i nie można już do nich zgłaszać swoich prac, być może kiedyś jeszcze zobaczycie je w jakiejś grupówce, będziecie mogli przeczytać ich artykuł czy tak po prostu spotkać je na szałcie. Bardzo dziękujemy wam, dziewczyny, za współpracę! Było naprawdę fantastycznie!
Co jeszcze?
Skoia nadal realizuje swoje wyzwanie: 20 ocen (solo+grupówki) do następnych urodzin WS w marcu. Opublikowała dopiero 8 prac, dlatego po wakacjach planuje mocno się sprężyć – zostało jej pół roku, a ona nie ma nawet połowy materiału. Trzymajmy jednak za nią kciuki, bo a nóż-widelec...
Dodatkowo Ayame przygotowała dla was ankietę dotyczącą naszej działalności, którą możecie wypełnić tutaj: [KLIK]. Za wszystkie głosy już teraz bardzo dziękujemy. Jak widać, mamy też nowego shoutboxa – stary się raz a porządnie skrzaczył i niestety szybko go nie zobaczymy. 
Nadal nam wstyd, że w kolejce wciąż wiszą blogi zgłoszone jeszcze w 2017 roku. Zostały trzy, ale oceny cały czas się tworzą. Jak zwykle chcemy oddać wam ocenki, które będą satysfakcjonujące, a nad takimi trochę się pracuje. Cały czas uzupełniamy też encyklopedię; liczba artykułów rośnie i nadal piszemy kolejne. Chętnie też dowiemy się, jakie jeszcze kwestie literackie sprawiają wam trudności i w czym możemy wam pomóc, dlatego czekamy na wasze propozycje tutaj: [KLIK].
I to właściwie byłoby na tyle. Do poczytania!
 

W tym kwartale obyło się też bez odmów.

  REZYGNACJA 
26. Adres: szept-ostrza.blogspot.com  
Autorka: WandaWadlewa  
Oceniałaby: NieFikcyjna

2 komentarze

Aktualności

Teksty zgłoszone w 2017: 2
Stan poczekalni: 16/21
Czekamy na twoje zgłoszenie!
Szablon stworzony przez Agatę
Zgłoś tekst i spróbuj swoich sił!
21.03.2019 najlepsi autorzy
otrzymają nagrody! – [KLIK]

Ankieta

Ankieta ewaluacyjna WS

Archiwum

Oceniający

© Design by Agata from Król Trefl & WioskaSzablonów
Script ScrollToTop | Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY.