Piszesz i chcesz wiedzieć, co myślą o tym inni? Zapraszamy!
więcej o nas

AktualnościOceniający

Jest nas wielu i różnimy się od siebie jak tylko można, więc z pewnością znajdziesz w naszym gronie osobę, która z przyjemnością oceni twojego bloga.
wybierzZgłoszenia

Chciałbyś zgłosić swój blog do oceny? Wystarczy umieścić swoje zgłoszenie w księdze zgłoszeń. Pamiętaj, aby przedtem przeczytać regulamin.
księga zgłoszeń

PODSUMOWANIE – LIPIEC 2017

1 sierpnia 2017
Brak odmów i rezygnacji. 
W tym miesiącu pojawiły się trzy oceny. 
Pierwsza należy do Mrs. Mayhem, pisana pod nadzorem Skoi. Mrs. Mayhem dołączyła oficjalnie do naszej ekipy i czeka na wasze zgłoszenia! Gratulujemy pomyślnego przejścia stażu. 
Druga wystawiona w lipcu ocena – bloga Boso po mokrej trawie – zakończyła nasz początkowy cel, którym było ocenienie wszystkich blogów sprzed Fuzji. Boso... to dość obszerny materiał, a ocena została opublikowana w dwóch postach, gdyż jej (rekordowa na WS) długość wyniosła ponad 200 stron. 
Trzecia ocena została opublikowana przez NieFikcyjną. 

Naszym kolejnym celem jest wystawienie ocen blogów zgłoszonych w 2016 roku. Postępy możecie śledzić w rameczce po prawej. 

Mamy bardzo mało zgłoszeń – kolejki są niemal puste. Serdecznie zapraszamy po ocenki! Jednak mała ilość blogów w poczekalni wcale nie oznacza, że nie pracujemy. Zapraszamy do WS-owskiej Encyklopedii, w której pojawiły się nowe artykuły, a kolejny, przygotowany przez Dhaumaire, ukaże się już wkrótce! Pilnie działamy również na naszym fejsowym fanpejdżu, więc zapraszamy i tam: KLIK

Połowa wakacji minęła, największe wyzwanie WS (ocena Boso...) zostało zakończone, sesje i etapy rekrutacji możemy pożegnać, więc mamy nadzieje, że teraz, przy większej ilości wolnego czasu, sierpień będzie bardziej obfity w oceny, ale też nie przesadzajmy. W końcu mamy lato!

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Aktualności

Zgłoszenia z 2017: 6
Zgłoszenia sprzed roku: 4
Znajdź nas na Fejsie – [KLIK]
Szablon stworzony przez Agatę
Zgłoś tekst i spróbuj swoich sił!
21.03.2019 najlepsi autorzy
otrzymają nagrody! – [KLIK]

Archiwum

© Design by Agata from Król Trefl & WioskaSzablonów
Script ScrollToTop | Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY.