Piszesz i chcesz wiedzieć, co myślą o tym inni? Zapraszamy!
więcej o nas

AktualnościOceniający

Jest nas wielu i różnimy się od siebie jak tylko można, więc z pewnością znajdziesz w naszym gronie osobę, która z przyjemnością oceni twojego bloga.
wybierzZgłoszenia

Chciałbyś zgłosić swój blog do oceny? Wystarczy umieścić swoje zgłoszenie w księdze zgłoszeń. Pamiętaj, aby przedtem przeczytać regulamin.
księga zgłoszeń

Powitanie

21 marca 2015
Witamy serdecznie!
26 lutego br. powstała Fuzja Ocenialni pod hasłem Wspólnymi Siłami, którą niniejszym uważamy za otwartą. Projekt polega na połączeniu sił przez załogi ocenialni Shiibuya, Niebieskim Piórem, Oceny Opowiadań i Ostrze Krytyki i publikowaniu ocen na wspólnym blogu, na nowych zasadach. Każda z nas ma własną kolejkę, funkcjonuje także wolna kolejka. Szczegółowe kryteria ocen są odrębne dla każdej oceniającej: znajdziecie je na właściwych podstronach. Wspólna procentowa skala ocen znajduje się w zakładce Regulamin. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.
W najbliższym czasie ocenom poddawane będą blogi już znajdujące się w naszych kolejkach, aktualnie nie przyjmujemy nowych zgłoszeń. O wszystkich nadchodzących zmianach zostaniecie poinformowani.
Raz jeszcze witamy serdecznie i zapraszamy do obserwowania, jak rozwija się Fuzja!

3 komentarze

 1. Czy to znaczy, że te wszystkie wymienione ocenialnie zostaną teraz zawieszone? Czy też że odeszły z nich tylko pojedyncze osoby? Nie wiem, co zrobić ze spisem na Morzosferze :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, nie publikujemy już na ocenialniach.

   Usuń
 2. Ok. Dajcie znać, jeśli będziecie chciały wrzucić jakieś ogłoszenie, a po pięciu notkach jeśli będziecie chciały, żeby dodać was do listy :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualności

Teksty zgłoszone w 2017: 2
Stan poczekalni: 16/21
Czekamy na twoje zgłoszenie!
Szablon stworzony przez Agatę
Zgłoś tekst i spróbuj swoich sił!
21.03.2019 najlepsi autorzy
otrzymają nagrody! – [KLIK]

Ankieta

Ankieta ewaluacyjna WS

Archiwum

Oceniający

© Design by Agata from Król Trefl & WioskaSzablonów
Script ScrollToTop | Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY.