Piszesz i chcesz wiedzieć, co myślą o tym inni? Zapraszamy!
więcej o nas

AktualnościOceniający


Jest nas wielu i różnimy się od siebie jak tylko można, więc na pewno znajdziesz w naszym gronie osobę, która bez trudności oceni twój materiał.
wybierzZgłoszenia

Chciałbyś zgłosić swój tekst do oceny? Wystarczy umieścić swoje zgłoszenie w księdze zgłoszeń. Pamiętaj, aby przedtem przeczytać regulamin.
księga zgłoszeń

WSPOMINKI

17 września 2017

 Człony Wspólnymi Siłami pisz literami wielkimi ku uciesze Skoi, bo lubi duże członki.

 Pierwsza Zasada Empatycznej Oceniającej:
najważniejsze, by w każdej chwili swojego żywota pomyśleć o babci (19)

 Jesteśmy oceniającymi, którzy mierzą się na co dzień z wszelaką dawką absurdu. Przy tym, niestety, nie obywa się bez spoilerów: Powiem Ci, że nieźle dowaliłaś. Ron dziwnym trafem umiera (przeżył sześć lat nauki w Hogwarcie, szukanie horkruksów i wojnę, a zabiły go fajerwerki) i to akurat wtedy, kiedy na horyzoncie pojawia się Snape (42) KLIK

 Czasem zdarza nam się oceniać opka, których treści robią nam dni: Gdy wydusiła z siebie w końcu, że jest jej córką i że szuka jej od lat, matka skonała. (blog: KLIK)
Wspólnie opłakujemy śmierć bohaterów.✿ Czasami betareaderzy oprócz wyłapywania błędów mają też inne obowiązki.✿ Najweselej jest na ocenach grupowych. Żeby się nie mylić, każda z nas pisze wtedy innym kolorem. Łatwo jednak przez przypadek wybrać inny odcień niż zwykle...
 KWIATKI STAŻYSTÓW 
Może zacznę od tego, że nasza polonistka zawsze powtarza nam, że akapit, to co najmniej trzy zdania. Bez uzasadnionego powodu, czuję się odpowiedzialna za przekazywanie tej wiedzy dalej. Po prostu nieładnie wygląda akapit, który ma dwa zdania, albo jedno długie, który równie dobrze mogłoby wchodzić w skład dwóch zdań. Mogę zrozumieć trzy–cztero słowne zdania pomiędzy dwoma dialogami, albo kończące rozdział. Do czego dążę? Masz potencjał, piszesz niesamowite opisy, więc to wykorzystaj.

Owa książka nosi tytuł brzmi ''Biblia'' - Po pierwsze – cudzysłów. Dwa przecinki na dole i dwa na górze.  

Aktualności

DO EKIPY DOŁĄCZYŁA SIGYN
Zgłoszenia z 2017: 11
Znajdź nas na Fejsie – [KLIK]
Szablon stworzony przez Agatę
Zgłoś tekst i spróbuj swoich sił!
21.03.2019 najlepsi autorzy
otrzymają nagrody! – [KLIK]

Archiwum

© Design by Agata from Król Trefl & WioskaSzablonów
Script ScrollToTop | Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY.