Piszesz i chcesz wiedzieć, co myślą o tym inni? Zapraszamy!
więcej o nas

AktualnościOceniający

Jest nas wielu i różnimy się od siebie jak tylko można, więc z pewnością znajdziesz w naszym gronie osobę, która z przyjemnością oceni twojego bloga.
wybierzZgłoszenia

Chciałbyś zgłosić swój blog do oceny? Wystarczy umieścić swoje zgłoszenie w księdze zgłoszeń. Pamiętaj, aby przedtem przeczytać regulamin.
księga zgłoszeń

STAŻ

23 lutego 2018


Wyślij do nas wiadomość i napisz, dlaczego interesuje cię taki wolontariat; podaj nick, którym będziesz się posługiwać, a także kategorie tekstów, które możesz oceniać w przyszłości pod szyldem WS.
W odpowiedzi podeślemy Ci adres materiału, którego będzie trzeba „ogarnąć” w przeciągu 2-3 miesięcy od zgłoszenia na staż. Jeżeli się zgodzisz – dostaniesz odnośnik do dokumentu Google, na którym zastaniesz nagłówek oceny oraz wstępne wskazówki [PRZYKŁAD – KLIK]. Ocenkę możesz pisać bezpośrednio tam albo wrzucać po kawałku do bety. Ważny jest stały kontakt, aby ani nasza, ani Twoja praca nie poszły na marne.
Jeśli w przeciągu wyznaczonego terminu nie dopracujemy wspólnie oceny kontrolnej lub nie dostaniemy odpowiedzi na wysyłane wiadomości i komentarze, nasza współpraca zostanie zakończona.


 wspolnymisilamifuzja@gmail.com * Nie publikujemy niesatysfakcjonujących ocenek;
* Przez wzgląd na autorów, którzy dłużej czekają na ocenki, możemy wykorzystać materiał stażysty, gdy ten rezygnuje ze stażu przed jego ukończeniem. Nie musimy wtedy pisać pracy od nowa.

Aktualności

Zgłoszenia z 2017: 6
Zgłoszenia sprzed roku: 4
Znajdź nas na Fejsie – [KLIK]
Szablon stworzony przez Agatę
Zgłoś tekst i spróbuj swoich sił!
21.03.2019 najlepsi autorzy
otrzymają nagrody! – [KLIK]

Archiwum

© Design by Agata from Król Trefl & WioskaSzablonów
Script ScrollToTop | Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY.