Piszesz i chcesz wiedzieć, co myślą o tym inni? Zapraszamy!
więcej o nas

AktualnościOceniający


Jest nas wielu i różnimy się od siebie jak tylko można, więc na pewno znajdziesz w naszym gronie osobę, która bez trudności oceni twój materiał.
wybierzZgłoszenia

Chciałbyś zgłosić swój tekst do oceny? Wystarczy umieścić swoje zgłoszenie w księdze zgłoszeń. Pamiętaj, aby przedtem przeczytać regulamin.
księga zgłoszeń

STAŻ

23 lutego 2018


Wyślij do nas wiadomość i napisz, dlaczego interesuje cię taki wolontariat; podaj nick, którym będziesz się posługiwać, a także kategorie tekstów, które możesz oceniać w przyszłości pod szyldem WS.
W odpowiedzi podeślemy Ci adres materiału, którego będzie trzeba „ogarnąć” w przeciągu 2-3 miesięcy od zgłoszenia na staż. Jeżeli się zgodzisz – dostaniesz odnośnik do dokumentu Google, na którym zastaniesz nagłówek oceny oraz wstępne wskazówki [PRZYKŁAD – KLIK]. Ocenkę możesz pisać bezpośrednio tam albo wrzucać po kawałku do bety. Ważny jest stały kontakt, aby ani nasza, ani Twoja praca nie poszły na marne.
Jeśli w przeciągu wyznaczonego terminu nie dopracujemy wspólnie oceny kontrolnej lub nie dostaniemy odpowiedzi na wysyłane wiadomości i komentarze, nasza współpraca zostanie zakończona.


 wspolnymisilamifuzja@gmail.com * Nie publikujemy niesatysfakcjonujących ocenek;
* Przez wzgląd na autorów, którzy dłużej czekają na ocenki, możemy wykorzystać materiał stażysty, gdy ten rezygnuje ze stażu przed jego ukończeniem. Nie musimy wtedy pisać pracy od nowa.

Aktualności

DO EKIPY DOŁĄCZYŁA SIGYN
Zgłoszenia z 2017: 11
Znajdź nas na Fejsie – [KLIK]
Szablon stworzony przez Agatę
Zgłoś tekst i spróbuj swoich sił!
21.03.2019 najlepsi autorzy
otrzymają nagrody! – [KLIK]

Archiwum

© Design by Agata from Król Trefl & WioskaSzablonów
Script ScrollToTop | Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY.