...zajmuje się ocenianiem blogów literackich.
Stukasz w klawiaturę i chcesz porozmawiać o swoich wypocinach?
A może wolisz poszukać znajomych adresów w archiwum?
Czuj się jak u siebie i baw się dobrze!

POZNAJ NAS

Aktualności

Oceniający

Jest nas wielu i różnimy się od siebie jak tylko można, więc na pewno znajdziesz w naszym gronie osobę, która bez trudności oceni twojego bloga. wybierz

Zgłoszenia

Chciałbyś zgłosić swój blog do oceny? Wystarczy umieścić swoje zgłoszenie w księdze zgłoszeń. Pamiętaj, aby przedtem przeczytać regulamin. księga zgłoszeń

REKRUTACJA

18 czerwca 2017

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego składu, napisz do nas! Przewidujemy staż dla osób, które nie miały do czynienia z ocenianiem, do współpracy zapraszamy również oceniających z innych ocenialni.

JEŚLI MASZ DOŚWIADCZENIE W OCENIANIU:
Wyślij nam wiadomość e-mail, w której przedstawiasz portfolio składające się ze swoich ocen (np. linki do nich) i chwalisz się swoją twórczością. W tytule wiadomości wpisz: REKRUTACJA. Jeżeli portfolio okaże się przedawnione lub niewystarczające, zostaniesz skierowany na staż.


JEŚLI NIE POSIADASZ DOŚWIADCZENIA:

.: ZASADY STAŻU :.

Zgłoś się do nas, wysyłając wiadomość e-mail zatytułowaną STAŻ. Napisz, dlaczego jesteś nim zainteresowany; podaj nick, którym będziesz się posługiwać, a także kategorie blogów, które jesteś skłonny oceniać w przyszłości pod szyldem Wspólnymi-Siłami. 
W odpowiedzi podeślemy Ci adres bloga, którego będziesz musiał ocenić w przeciągu dwóch -trzech miesięcy od zgłoszenia. Jeżeli go przyjmiesz – dostaniesz odnośnik do dokumentu Google, na którym zastaniesz nagłówek oceny oraz wstępne wskazówki [PRZYKŁAD – KLIK]. Ocenę możesz pisać bezpośrednio tam tudzież wrzucać po kawałku do bety. Ważny jest dla nas stały kontakt, aby ani nasza, ani Twoja praca nie poszły na marne.
Jeśli w przeciągu dwóch-trzech miesięcy nie dopracujemy wspólnie oceny kontrolnej lub nie dostaniemy odpowiedzi na wysyłane wiadomości i komentarze, nasza współpraca zostanie zakończona..: PRÓBUJĄC SWOICH SIŁ, NIC NIE TRACISZ :.
 wspolnymisilamifuzja@gmail.com AKTUALNIE OCZEKUJEMY NA OCENY STAŻYSTÓW:

 Mrs. Mayhem

* ekipa WS rości sobie prawo do niepublikowania niesatysfakcjonującej oceny

Aktualności

Blogi zgłoszone przed Fuzją: 1
Szablon stworzony przez Agatę

Archiwum

Oceniający

© Design by Agata from Król Trefl & WioskaSzablonów
Script ScrollToTop | Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY.