życzy wesołych świąt!

WS jest ocenialnią, zajmującą się obszernym opiniowaniem treści literackich. Piszesz i chcesz wiedzieć, co myślą o tym inni? Zapraszamy!

więcej o nas

AktualnościOceniający


Jest nas wielu i różnimy się od siebie jak tylko można, więc na pewno znajdziesz w naszym gronie osobę, która bez trudności oceni twój materiał.
wybierzZgłoszenia

Chciałbyś zgłosić swój tekst do oceny? Wystarczy umieścić swoje zgłoszenie w księdze zgłoszeń. Pamiętaj, aby przedtem przeczytać regulamin.
księga zgłoszeń

STAŻ

13 września 2017

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego składu, napisz do nas! Przewidujemy staż dla osób, które nie miały do czynienia z ocenianiem, do współpracy zapraszamy również oceniających z innych ocenialni.


.: ZASADY STAŻU :.

Wyślij wiadomość e-mail zatytułowaną STAŻ. Napisz, dlaczego jesteś nim zainteresowany; podaj nick, którym będziesz się posługiwać, a także kategorie tekstów, które jesteś skłonny oceniać w przyszłości pod szyldem Wspólnymi-Siłami. 
W odpowiedzi podeślemy Ci adres materiału, którego będziesz musiał ocenić w przeciągu dwóch –trzech miesięcy od zgłoszenia. Jeżeli go przyjmiesz – dostaniesz odnośnik do dokumentu Google, na którym zastaniesz nagłówek oceny oraz wstępne wskazówki [PRZYKŁAD – KLIK]. Ocenę możesz pisać bezpośrednio tam tudzież wrzucać po kawałku do bety. Ważny jest dla nas stały kontakt, aby ani nasza, ani Twoja praca nie poszły na marne.
Jeśli w przeciągu wyznaczonego terminu nie dopracujemy wspólnie oceny kontrolnej lub nie dostaniemy odpowiedzi na wysyłane wiadomości i komentarze, nasza współpraca zostanie zakończona..: PRÓBUJĄC SWOICH SIŁ, NIC NIE TRACISZ :.
 wspolnymisilamifuzja@gmail.com * ekipa WS rości sobie prawo do niepublikowania niesatysfakcjonującej oceny
* ekipa WS rości sobie prawo do wykorzystania materiału oceny stażysty, gdy ten rezygnuje ze stażu przed jego ukończeniem. Dzieje się tak przez wzgląd na autorów, którzy dłużej czekają na ocenę – oceniający nie musi jej wtedy pisać od nowa, ale może podeprzeć się pracą stażysty.

Aktualności

Blogi zgłoszone w 2016: 2
For otworzyła swoją kolejkę.
Znajdź nas na Fejsie – KLIK
Szablon stworzony przez Agatę

Archiwum

© Design by Agata from Król Trefl & WioskaSzablonów
Script ScrollToTop | Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY.